גרנד טיגואן | יבוא ומכירת רכבי פולקסווגן | אוטומקס
×

בקר באולם התצוגה שלנו

סניף ראשון לציון

אליהו איתן 6, ראשון לציון סע

סניף ירושלים

הרכבים 15, ירושלים סע

סניף אשדוד

ההדרים 40, אשדודסע

סניף פתח תקווה

בן-ציון גליס 37, פתח תקווהסע

סניף חיפה

דרך יפו 146, חיפהסע

סניף באר שבע

הסדנה 6, באר שבעסע

פולקסווגן גרנד טיגואן COMFORTLINE

לפרטים נוספים

פולקסווגן גרנד טיגואן COMFORTLINE

רכב חדש | יבוא מקביל | טרייד אין | עד 100% מימון

 

דגם 7 מושבים מפואר במיוחד עם גג פנורמי, ריפודי עור ומערכות בטיחות אקטיביות!

העוצמה, המוניטין והאיכות של פולקסווגן גרנד טיגואן בחבילה עוד יותר מורחבת עם 7 מושבים. תמורה מרבית לכספכם בחבילת פרימיום איכותית. עשרות שנים של חדשנות, ביצוע מושלם בכל פעם של פולקסווגן – וביטחון מלא שבחרת נכון עבור המשפחה שלך. כבר מרחוק קל לראות שמדובר בפולקסווגן אמיתי – זה הכל הזכות קווי המרכב הספורטיביים, ההקפדה על הפרטים הקטנים והמסר הדינאמי שעובר מיד כשמביטים בגרנד טיגואן.

זה לא עוד רכב פנאי זה גרנד טיגואן. הממדים החיצוניים קומפקטיים ותכנון חכם שיוצר ניצול מרבי של חלל פנים עם מקום ל- 7 מושבים. חלל הפנים עשוי באיכות הגבוהה ביותר כפי שפולקסווגן יודעת ליצור. יש ציפוי עור לגלגל הגה ולידית ההילוכים, בקרת אקלים דו-אזורית, מערכת שמע מקורית, ממשק מולטימדיה חכם עם חיבורים לאפל קארפליי ואנדרואיד אוטו אפילו עם הפעלה קולית.

חבילת הבטיחות מתחילה עם בלימת חירום אוטונומית, ניטור שטחים מתים והתראה על תנועה חוצה מאחור. יש גם יכולת לזהות ולכי רגל ולבלום במידת הצורך עוד תמצאו חיישן אורות אוטומטי ואפילו ניטור לחץ האוויר בצמיגים. בנוסף, יש גם בקרת יציבות ובקרת אחיזה, הגבלת מהירות במורד תלול בשטח כמו גם 7 כריות אוויר.

מנוע טורבו בנזין לא חוסך בביצועים אבל מאד חסכוני בדלק. מנפח של 2.0 ל’ הוא מפיק 184 כ”ס ו- 30.5 קג”מ. תיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית עם 8 הילוכים היא מרכיב מרכזי כדי להגיע לצריכת דלק חסכונית במיוחד כמו גם של ביצועים נהדרים. הנעה כפולה חכמה – אשר יודעת לפצל בזמן אמת את כוח המנוע בין כל הגלגלים מספקת אחיזה מושלמת בכל תנאי הכביש או השטח ויש גם אפשרות יוצאת דופן לנהג לבחור בעצמו בין ארבעה מצבים משתנים של מערכת ההנעה: לכביש חלקלק, תנאים רגילים ונהיגה נמרצת או שני מצבי שטח כשהמתקדם בהם הוא בהתאמה אישית לנהג.

מחיר מחירון: 298,900 ש”ח
מתחייבים למחיר הנמוך בישראל!

* תנאי מימון מועדפים

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור
 ** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח