טוסון דיזל היברידי-קל | יבוא ומכירת רכבי יונדאי | אוטומקס
×

בקרו באולמות התצוגה שלנו

ראשון לציון

אליהו איתן 8, ראשון לציון סע

ירושלים

הרכבים 15, ירושלים סע

אשדוד

ההדרים 40, אשדוד סע

אשקלון

הפנינים 11, אשקלון סע

פתח תקווה

בן-ציון גליס 37, פתח תקווה סע

חיפה

דרך יפו 130, חיפה סע

באר שבע

סדנא 6, באר שבע סע

רעננה

התעשייה 13, רעננה סע

יונדאי טוסון היבריד-קל

לפרטים נוספים

יונדאי טוסון היבריד-קל

רכב חדש | יבוא מקביל | טרייד אין | עד 100% מימון

 

כל מה שמשפחה צריכה- ועכשיו בגרסה חסכונית במיוחד!

הדור החדש של יונדאי טוסון הוא ה-SUV האידאלי למי שמחפש שילוב מושלם של נוחות לכל המשפחה, מנוע דיזל חסכוני וטווח נסיעה ארוך בזכות צריכת דלק נמוכה. יונדאי טוסון החדש מציע מראה שאי אפשר להתעלם ממנו וגם עושר של אבזור מפנק ומערכות בטיחות מתקדמות.

יונדאי טוסון קובע אמות מידה חדשות בתכנון חכם של חלל פנים שימושי ונעים. תא מטען בנפח עצום עם גישה קלה מדלת אחורית גדולה. תכנון כל-חדש של תא הנהג מאפשר להיפרד ממנוף ההילוכים המיושן לטובת מתגים לפיקוד אלקטרוני על תיבת ההילוכים וחווית נסיעה כפי שמעולם לא הייתה ב- SUV בקבוצה הזו.

קוקפיט דיגיטלי מלא עם מסכי מידע רבים, ממשקי קארפליי ואנדרואיד אוטו. עיצוב חדשני ועתידני המסתיר את פתחי המיזוג, מגדיל את חלל התא שהופך כל נסיעה לאירוע חגיגי. גלגל הגה רב תפקודי בעיצוב חדש מאפשר תפעול מערכות רבות ברכב מבלי להוריד את הידיים מההגה. שורה ראשונה גם בבטיחות. מנוע טורבו דיזל מתקדם בנפח 1.6 ל׳ הוא הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה ביצועים וגם חסכון. התפוקה עומדת על 136 כ״ס ו-32 קג״מ הכוח עובר לגלגלים באמצעות תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 הילוכים. השילוב בין השניים מבטיח ביצועים טובים, זמינות כוח נפלאה בכל תרחישי הנהיגה וכמובן חסכון בדלק כמו שרק מנוע דיזל יכול להשיג.

מחיר מחירון החל מ: 229,000 ש”ח
מתחייבים למחיר הנמוך בישראל!

* תנאי מימון מועדפים

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור
 ** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח