סנטה פה | יבוא ומכירת רכבי יונדאי | אוטומקס
×

בקר באולם התצוגה שלנו

סניף ראשון לציון

אליהו איתן 6, ראשון לציון סע

סניף ירושלים

הרכבים 15, ירושלים סע

סניף אשדוד

ההדרים 40, אשדודסע

סניף פתח תקווה

בן-ציון גליס 37, פתח תקווהסע

סניף חיפה

דרך יפו 146, חיפהסע

סניף באר שבע

הסדנה 6, באר שבעסע

יונדאי סנטה פה

לפרטים נוספים

יונדאי סנטה פה

רכב חדש | יבוא מקביל | טרייד אין | עד 100% מימון

 

דגמי 5 מושבים מפוארים במיוחד עם חבילות בטיחות אקטיביות מקוריות!

לא במקרה נבחרה יונדאי סנטה פה כ- BEST IN CLASS על ידי עיתונאי רכב מובילים ברחבי העולם. הדירוג היוקרתי הזה מגיע בזכות רמת בטיחות גבוהה ביותר, מערך בטיחות אקטיבי מתקדם ומציל חיים וזאת לצד עיצוב מושך ותכנון מבריק של חלל הפנים – כל זה יוצר מנעד נדיר של יכולות לצד מוניטין האמינות המצוינים של יונדאי.

לא יהיה קשה לזהות את רכב ההרפתקאות המשפחתי הטוב ביותר. יונדאי סנטה פה מזוהה עם חזית דינמית למראה המובילה את הלוק של מותג יונדאי כולו, קו מותניים ארוך המפרגן לממדים הנדיבים של רכב הפנאי ואחוריים אלגנטיים המקנים גישה קלה לתא מטען עצום. מהודר אך דינאמי ועם זיקה להרפתקה. תכנון מוקפד של חלל פנים עם המון מקום לנוסעים ולכל מה שצריך לחופשה בטבע. חלל הפנים עשוי באיכות הגבוהה ביותר ועם מראה עתידני אשר יוצרים יחד חווית נסיעה יוצאת דופן. יש ציפוי עור לגלגל הגה מושבים קדמיים מחוממים, מערכת שמע מקורית, ממשק מולטימדיה חכם עם חיבורים לאפל קארפליי ואנדרואיד אוטו אפילו עם הפעלה קולית.

חבילת הבטיחות המקיפה מתחילה עם בקרת שיוט אדפטיבית בעלת יכולת זחילה בפקקים, בלימת חירום אוטונומית, ניטור עייפות נהג, החלפת אורות אוטומטית, התראה על סטייה מנתיב וגם סייען לשמירה על הנתיב אשר עוזר לנהג עם פקודות היגוי עדינות. כל זה לצד בקרת יציבות ובקרת אחיזה, הגבלת מהירות במורד תלול בשטח כמו גם 6כריות אוויר.

שתי יחידות הנעה מתקדמות עומדות לבחירה: בנזין 2.4ל’ עם 185 כ”ס או 2.0 ל’ טורבו עוצמתי המפיק לא פחות מ- 235 כוחות סוס. לתיבת ההילוכים האוטומטית 8 הילוכים והיא מנהלת את הכוח הרב של המנוע לגלגלים הקדמיים או לכל ארבעתם (תלוי בגרסה שתבחרו.) מערכת ההנעה החדשנית היא מרכיב מרכזי כדי להגיע לצריכת דלק חסכונית במיוחד כמו גם של ביצועים נהדרים. הנעה כפולה חכמה – – HTRAC אשר יודעת לפצל בזמן אמת את כוח המנוע בין כל הגלגלים מספקת אחיזה מושלמת בכל תנאי הכביש או השטח. אפשרות יוצאת דופן לנהג לבחור בעצמו את חלוקת הכוח במערכת ההנעה ולשלוט בשלושה פרופילים של הורדת הכוח לקרקע. ההשפעה על אופי הפעולה של תיבת ההילוכים, תגובה המנוע ואמצעי השליטה באחיזה, מורגשת ביותר. יונדאי סנטה פה מוכנה לקחת את המשפחה שלך להרפתקה הבאה.

מחיר מחירון החל מ: 235,900 ש”ח
מתחייבים למחיר הנמוך בישראל!

* תנאי מימון מועדפים

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור
 ** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח