גלדיאטור JEEP

היכולת האגדית של ג‘יפ רנגלר, עכשיו גם בתצורת פיק-אפ עוצמתי

גלדיאטור JEEP

היכולת האגדית של ג‘יפ רנגלר, עכשיו גם בתצורת פיק-אפ עוצמתי

רישום כבעלים ראשונים

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין בתנאים מועדפים

עד 100% מימון

גלדיאטור JEEP

על הרכב

ג‘יפ גלדיאטור הוא פיק-אפ השטח האולטימטיבי למי שמעוניין ביכולת השטח המוכחת זה שנים של ג‘יפ רנגלר, ביחד עם השימושיות הגבוהה אשר מוצעת לראשונה בתצורת פיק-אפ אשר מציעה יותר יכולת העמסה בלי לוותר על יכולת השטח. מנוע הבנזין זוכה הפרסים של הגלדיאטור, בנפח 3.6 ליטרים מפיק 295 כוחות סוס אשר מאפשרים התגברות על אתגרי השטח המאיימים ביותר. מנוע הדיזל, הראשון אשר מוצע בטנדר של חברת ג‘יפ מפיק 260 כוחות סוס ומציע גמישות חסרת תחרות ויכולת רירה ונשיאת מטען אשר עד כה הייתה זרה בקרב רכבי השטח.

לצד כל אלה, כל דגמי הגלדיאטור מצוידים באותו מתכון אשר הפך את הרנגלר בעשרות השנים האחרונות לרכב שטח מנצח: שני סרנים חיים, שלדת סולם מחוזקת, מתלים אשר מיועדים לספק אחיזת קרקע חסרת תחרות בכל תנאי וגם תיבת העברה אשר מצוידת בהילוך כוח להתמודדות עם מכשולים קשים במיוחד.

לצד מערך אביזרי בטיחות אקטיביים (אופציונלי) אשר מיועדים לסייע לגלדיאטור בכל אתגר בכביש, ג‘יפ גלדיאטור מצויד גם במגוון אביזרים אשר מיועדים להפוך את השהות בשטח לנעימה במיוחד, החל בעיצוב הפנימי המרשים, בתא הנוסעים האוורירי עם הגג הפריק וכלה בקישוריות מלאה ל CARPLAY APPLE ו AUTO ANDROID אשר הופכים כל נסיעה לבילוי.

ביצועים

גלדיאטור JEEP

0
דרגה

דרגת זיהום אויר

0
ק"מ

צריכת דלק משולבת

0
ציון

דרגת בטיחות

0
סל"ד

הספק כ"ס

המחיר

אוטומקס מציעה מגוון מותגים ודגמים חדשים במחירים משתלמים ונוחים – ביבוא מקביל

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט הרכב בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

השאירו הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליך עם הצעה

תודה רבה על פנייתך

פרטיך התקבלו ואנו עושים כל מאמץ לחזור אליך בהקדם האפשרי.