סקודה סופרב פלאג-אין

מכונית המנהלים המושלמת מבית סקודה - עכשיו במגוון גרסאות פלאג-אין היברידיות

סקודה סופרב פלאג-אין

מכונית המנהלים המושלמת מבית סקודה - עכשיו במגוון גרסאות פלאג-אין היברידיות

רישום כבעלים ראשונים

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין בתנאים מועדפים

עד 100% מימון

סקודה סופרב פלאג-אין

על הרכב

דגם המנהלים המנצח של סקודה, SUPERB ,עם טכנולוגיית פלאג-אין היברידי-נטען לרמה חדשה של ביצועים וחסכון בדלק. סקודה ממשיכה להוביל את קבוצת רכבי המנהלים עם SUPERB iV בעלת יחידת הנעה המפיקה 217 כ״ס ו-40 קג״מ משילוב של מנוע טורבו-בנזין חזק ומנוע חשמלי. סוללת ליתיום גדולה שניתן לטעון גם משקע ביתי מספקת טווח נסיעה חשמלי של עד 62 ק״מ ובעזרת שלושה מצבי נהיגה אפשר להגיע לטווח נסיעה מירבי של מעל ל-900 קילומטרים בהינתן התנאים.

לבחירה ארבע רמות אבזור עשירות: אמבישן, סטייל, ספורטליין ובראש ההיצע: L&K המפוארת. כל רמות האבזור נהנות מאותה מערכת הנעה היברידית מתקדמת וכן מהממדים הנדיבים והאיכות הבלתי מתפשרת של מכוניות סקודה. בהתאם לרמת האבזור תוכלו ליהנות מפנסי LED MATRIX מתקדמים, חבילת סיוע ובטיחות אקטיבית לנהג, סייען חניה, חישוקי 18 או 19 אינץ׳ מעוצבים ומערכות שמע מהרמה הגבוהה ביותר שיש. כבר מגרסת אמבישן תמצאו בורר מצבי נהיגה, גלגל הגה עם ציפוי עור, כיוון מושבים קדמיים חשמליים ועוד. ברמת L&K הבכירה נוספות מערכת מתלים אקטיבית, חימום למושבים קדמיים ואחוריים, חישוקי גלגל 19 אינץ׳ דלת תא מטען חשמלית ועוד.

חווית נסיעה מרשימה, תחושת ביטחון, עיצוב אקסקלוסיבי וביצועים שהם אמת המידה בקבוצה. תמצאו בסקודה סופרב גם מרווח פנימי חסר תחרות בקטגוריית רכבי המנהלים: בסיס גלגלים ארוך מבטיח שגם מי שיושב מאחור יהנה ממרווח פנימי נדיב במיוחד אשר הופך כל נסיעה במושב האחורי לנסיעה במחלקת עסקים. סקודה iV SUPERB היא ברירת המחדל בקבוצת רכבי המנהלים לבחירה מבין ארבע רמות אבזור עשירות במיוחד.

ביצועים

סקודה סופרב פלאג-אין

0
שניות

תאוצה 0-100

0
ק"מ

צריכת דלק משולבת

0
ציון

דרגת בטיחות

0
קמ"ש

מהירות מירבית

המחיר

אוטומקס מציעה מגוון מותגים ודגמים חדשים במחירים משתלמים ונוחים – ביבוא מקביל

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט הרכב בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

השאירו הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליך עם הצעה

תודה רבה על פנייתך

פרטיך התקבלו ואנו עושים כל מאמץ לחזור אליך בהקדם האפשרי.