מרצדס EQA250

היא ספורטאית חשמלית במידות קומפקטיות EQA-ה

מרצדס EQA250

היא ספורטאית חשמלית במידות קומפקטיות EQA-ה

רישום כבעלים ראשונים

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין בתנאים מועדפים

עד 100% מימון

מרצדס EQA250

על הרכב

ה-EQA היא ספורטאית חשמלית במידות קומפקטיות

וזה גם השם על כרטיס הכניסה לעולם הדגמים החשמליים החדש מבית מרצדס. עיצוב שפה של אסטטיקה-חשמלית כפי שמרצדס מכנה את המראה פורץ הדרך של כל הדגמים החשמליים שהיא מייצרת וה-EQA היא חלק בלתי נפרד מהמשפחה הזו. ככזו גם ה-EQA נהנית מטכנולוגיית ההנעה החשמלית המתקדמת של מרצדס, מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות מובילות וכמובן ממשקי מולטימדיה ובידור מהדור החדיש ביותר.

את הכוח מספק מנוע חשמלי עם 188 כ״ס ו- 37.5 קג״מ תקבלו תאוצה חשמלית, שקטה וחלקה במיוחד. הביצועים ראויים למרצדס עם 8.9 שניות ל-100 קמ״ש ומהירות מירבית מוגבלת אלקטרונית ל-160 קמ״ש. הכוח למנוע החזק מגיע ממארז סוללות ליתיום מתקדם הצמוד לרצפת הרכב. לתצורה הזו יתרונות רבים בין השאר כדי ליצור רצפה שטוחה וחלל רב לנוסעים מאחור וגם לשפר את הדינאמיות של הנהיגה בכבישים מתפתלים על ידי הורדת מרכז הכובד. לסוללה קיבולת של כ- 66 קוט״ש והיא מסוגלת ליצור טווח של עד 414 קילומטרים*

זה לא יהיה מרצדס ללא חבילות אבזור עשירות במיוחד. אלו כוללות את הממשק הייחודי של מרצדס MBUX לשמע, קישוריות לסמארטפון וכמובן שיחות. באמצעותו ובאמצעות פיקוד קולי תוכלו לשלוט בקארפליי ואנדרואיד אוטו. גימור הפנים מרשים ביותר וכולל, בהתאם לרמת האבזור, ריפודי עור, תאורת אווירה בגוונים רבים, בקרת אקלים מתקדמת ופריטי אבזור רבים נוספים שיתנו לכם את חווית הנהיגה המלאה שמרצדס ידועה בה.

חבילת הסיוע והבטיחות האקטיבית כוללת בלימה אוטונומית בחירום, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב, זיהוי תמרורי תנועה, יכולת לנטר הולכי רגל ורוכבי דו״ג ואפילו החלפת אורות אוטומטית כדי למנוע סנוור.

מרצדס EQA – כרטיס הכניסה לעולם הדגמים החשמלי המתקדם והיוקרתי של מרצדס. קומפקטית ללא פשרות או וויתורים.

*טווח בתנאי מעבדה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לסגנון הנהיגה, תנאי הדרך ועוד.

ביצועים

מרצדס EQA250

0
שניות

תאוצה 0-100

0
ק"מ

טווח נסיעה

0
ציון

דרגת בטיחות

0
קמ"ש

מהירות מירבית

המחיר

אוטומקס מציעה מגוון מותגים ודגמים חדשים במחירים משתלמים ונוחים – ביבוא מקביל

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט הרכב בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

השאירו הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליך עם הצעה

תודה רבה על פנייתך

פרטיך התקבלו ואנו עושים כל מאמץ לחזור אליך בהקדם האפשרי.