יונדאי טוסון

כל מה שמשפחה צריכה- ועכשיו בגרסת דיזל עצמתית!

יונדאי טוסון

כל מה שמשפחה צריכה- ועכשיו בגרסת דיזל עצמתית!

רישום כבעלים ראשונים

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין בתנאים מועדפים

עד 100% מימון

יונדאי טוסון

על הרכב

הדור החדש של יונדאי טוסון הוא ה-SUV האידאלי למי שמחפש שילוב מושלם של נוחות לכל המשפחה, מנוע דיזל חסכוני וטווח נסיעה ארוך בזכות צריכת דלק נמוכה. יונדאי טוסון החדש מציע מראה שאי אפשר להתעלם ממנו וגם עושר של אבזור מפנק ומערכות בטיחות מתקדמות.

יונדאי טוסון קובע אמות מידה חדשות בתכנון חכם של חלל פנים שימושי ונעים. תא מטען בנפח עצום עם גישה קלה מדלת אחורית גדולה. תכנון כל-חדש של תא הנהג מאפשר להיפרד ממנוף ההילוכים המיושן לטובת מתגים לפיקוד אלקטרוני על תיבת ההילוכים וחווית נסיעה כפי שמעולם לא הייתה ב- SUV בקבוצה הזו.

קוקפיט דיגיטלי מלא עם מסכי מידע רבים, ממשקי קארפליי ואנדרואיד אוטו. עיצוב חדשני ועתידני המסתיר את פתחי המיזוג, מגדיל את חלל התא שהופך כל נסיעה לאירוע חגיגי. גלגל הגה רב תפקודי בעיצוב חדש מאפשר תפעול מערכות רבות ברכב מבלי להוריד את הידיים מההגה. שורה ראשונה גם בבטיחות. מנוע טורבו דיזל מתקדם בנפח 1.6 ל׳ הוא הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה ביצועים וגם חסכון. התפוקה עומדת על 136 כ״ס ו-32 קג״מ הכוח עובר לגלגלים באמצעות תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 הילוכים. השילוב בין השניים מבטיח ביצועים טובים, זמינות כוח נפלאה בכל תרחישי הנהיגה וכמובן חסכון בדלק כמו שרק מנוע דיזל יכול להשיג.

ביצועים

יונדאי טוסון

0
שניות

תאוצה 0-100

0
ק"מ

צריכת דלק משולבת

0
ציון

דרגת בטיחות

0
קמ"ש

מהירות מירבית

המחיר

אוטומקס מציעה מגוון מותגים ודגמים חדשים במחירים משתלמים ונוחים – ביבוא מקביל

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט הרכב בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

השאירו הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליך עם הצעה

תודה רבה על פנייתך

פרטיך התקבלו ואנו עושים כל מאמץ לחזור אליך בהקדם האפשרי.