וולוו XC60 T6

רכב הפאר המפנק של וולוו בגרסה היברידית-נטענת

וולוו XC60 T6

רכב הפאר המפנק של וולוו בגרסה היברידית-נטענת

רישום כבעלים ראשונים

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין בתנאים מועדפים

עד 100% מימון

וולוו XC60 T6

על הרכב

וולוו XC60 החדשה משלבת ערכי הליבה המסורתיים של VOLVO כמו עיצוב חזק ומובחן, תא נהג וסביבת נוסעים המבוצעים ברמה הגבוהה ביותר, טכנולוגיית בטיחות המובילה את כל תעשיית הרכב וכמובן מערכות הנעה מתקדמות המעניקות הנאה מנהיגה לצד חסכון. עם וולוו התנועה בעולם מגיעה מעכשיו עם יותר כוח ועם חתימה סביבתית מופחתת.

בגרסאות ההברידיות-נטענות מנוע חשמלי עובד במשותף עם מנוע טורבו-בנזין כדי להפוך את ה-XC60 לרכב פנאי שטח דינאמי, עם הנעה כפולה שמציעה רמות חדשות של בטיחות ואחיזה בכביש או בדרכי עפר. עם טווח נסיעה חשמלי תוכל לצמצם את זיהום האוויר בסביבתך וגם לחסוך עלויות תדלוק. עם 340 כ”ס ו-59 קג”מ ה-XC60 T6 הוא חזק על הכביש.

וולוו היא שם נרדף לפאר בטעם משובח. וזה בא לידי ביטוי בריפודי העור הרכים, מערכת שמע פרימיום מבית הרמן קרדון או באוארז אנד וילקינז (בהתאם לרמת הגימור), מתג הנעה מקריסטל אמיתי, בקרת אקלים רב איזורית ועוד אבזור נוחות רב. חבילת בטיחות אקטיבית וסיוע לנהג מציעה רמות בטיחות מובילות. עם מערכת בטיחות אקטיבית לעיר המסוגלת לזהות הולכי רגל ורוכבי אופניים גם בתנאי תאורה חלשים. בקרת שיוט אדפטיבית כמו גם תיקון סטיה מנתיב וקריאת תמרורים יעזרו לך להפחית מעומס הנהיגה ויעשו את חווית הנסיעה ב-VOLVO שלך ליוקרתית ונוחה מתמיד.

ביצועים

וולוו XC60 T6

0
שניות

תאוצה 0-100

0
ק"מ

צריכת דלק משולבת

0
ציון

דרגת בטיחות

0
קמ"ש

מהירות מירבית

המחיר

אוטומקס מציעה מגוון מותגים ודגמים חדשים במחירים משתלמים ונוחים – ביבוא מקביל

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט הרכב בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

השאירו הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליך עם הצעה

תודה רבה על פנייתך

פרטיך התקבלו ואנו עושים כל מאמץ לחזור אליך בהקדם האפשרי.